Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Tyble

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Wieluń

Wieluń(Tyble + 22 km)

259 900 zł36,50 m² 7 120,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe do własnej aranżacji na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w miejscowości Wieluń woj. łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 800 zł45,37 m² 7 599,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania - Kępno! Osiedle Lawendowe kwadrat prezentuje na sprzedaż mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy ul. Przemysłowej. Osiedle Lawendowe to dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Baranów

Baranów(Tyble + 22 km)

2 400 000 zł26 300 m² 91,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki mieszkaniowo- usługowej i tereny rolnicze z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej o łącznej pow. 2,6300 ha z dostępem do drogi publicznej z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Wieluńska

Galewice(Tyble + 7 km)

495 000 zł67,49 m² 7 927,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:443 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, o numerze ewid. 1287/9, zabudowana nowym, parterowym budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej, położona w miejscowości Galewice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł72 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nowe mieszkanie na sprzedaż w Hanulinie, przy ulicy Brzozowej. Mieszkanie B2 usytuowane jest na 1-pietrze budynku w zabudowie szeregowej w cichej, spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Krążkowy

Krążkowy(Tyble + 21 km)

429 000 zł59,80 m² 7 174 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, z wydanym już pozwoleniem na użytkowanie, w stanie deweloperskim z mieszczące się na piętrze w zabudowie szeregowej. Mieszkanie znajduje się w Krążkowach na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wieruszów

Wieruszów(Tyble + 11 km)

70 000 zł2 050 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o nr ew. 441/11 z obrębu 0001 Miasto Wieruszów o powierzchni 2050m , wraz z prawem własności naniesień budowlanych w postaci 5 budynków o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kępno

Kępno(Tyble + 23 km)

417 000 zł61,01 m² 6 834,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowe, wygodne mieszkanie położone w Hanulinie (zosin). Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 61,01m 2. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Wieruszów(Tyble + 11 km)

414 242 zł58,18 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Pod Zamkiem nowoczesność w sercu zielonego Wieruszowa Osiedle Pod Zamkiem to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Złoczew

Złoczew(Tyble + 24 km)

599 000 zł290 m² 2 065,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowy w centrum Złoczewa o pow. całk. 290m2 Cena: 599 000zł Budynek składa sie z dwóch lokali o pow. 135 m2 o pow. 94 m2 Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Tyble,łódzkie

370 000 zł152 m² 2 429,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Obniżamy cenę tego pięknego domu, wszytko po to byś drogi kliencie mógł jak najszybciej go nabyć :) To co stworzysz z tego domu, będzie budzić podziw otoczenia- projekt to zapewnia- reszta.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij